Kontakty

Sídlo společnosti:

STPA CZ s. r. o.
Jana Masaryka 708/12 
120 00 Praha 2

Provozovna:

STPA CZ s. r. o.
Dukelská 1310
293 01 Mladá Boleslav

tel.: +420.326329516 (doprava)

tel.:+420.326210091 (personální agentura)


e-mail: info@stpa.cz





Provozovna společnosti STPA CZ s. r. o.

Kontakty - doprava

Jméno:Mobil:Pevná:E-mail:
    
Nábor řidičů +420.602160198+420.326329512info@stpa.cz
    
Vedení společnosti
Radek Pažout+420.602259900+420.326329516pazout@stpa.cz
Pavel Štajner+420.724551100+420.326329514stajner@stpa.cz
    
Finanční oddělení
Radka Šilhartová+420.778530840+420.326329516silhartova@stpa.cz
    
Mzdová účetní
Alena Bartuňková+420.770144944+420.326329516bartunkova@stpa.cz
    
Dispečink
Jiří Stránský+420.602160198+420.326329512stransky@stpa.cz
Martin Hlavsa+420.724996011+420.326329512hlavsa@stpa.cz
Jan Bárta+420.602323022+420.326329512barta@stpa.cz
David Šak+420.724996027+420.326329512sak@stpa.cz
    
Technické oddělení
Karel Havel+420.724114770+420.326329515havel@stpa.cz
Dan Hozák+420.602680653+420.326329515hozak@stpa.cz
Zdeněk Pitthard+420.602680538+420.326329515pitthard@stpa.cz
Ondřej Pitthard+420.731648739+420.326329515pitthard.o@stpa.cz
    
Likvidace pojistných událostí
Zdeněk Tůma+420.736752870+420.326329515tuma@stpa.cz
    
Fakturační oddělení
Kateřina Demorysová+420.724551122+420.326329516demorysova@stpa.cz
Veronika Králová+420.724551122+420.326329516kralova@stpa.cz
Lenka Hlavsová+420.724551122+420.326329516hlavsova@stpa.cz

Kontakty - personální agentura +420326210091

Jméno:Mobil:Pevná:E-mail:
    
Nábor zaměstnanců +420.800440540 nabor@stpa.cz
    
Vedení společnosti
Pavel Štajner+420.724551100+420.326329514stajner@stpa.cz
Radek Pažout +420.602259900+420.326329516pazout@stpa.cz
    
Ředitel personální agentury
Jiří Chlada+420.731193557+420.326329514chlada@stpa.cz
    
Koordinátoři
Karel Janda+420.734863157+420.326329514janda@stpa.cz
Stanislav Šedina+420.776184533+420.326329514sedina@stpa.cz
Jan Boháček+420.734265582+420.326329514bohacek@stpa.cz
Zdeněk Černý+420.770111921+420.326329514cerny@stpa.cz
Michal Beňo+420.720748237+420.326329514beno@stpa.cz
Karel Lochman+420.734373939+420.326329514lochman@stpa.cz
Jiří Hrádek+420.720748259+420.326329514hradek@stpa.cz
Jiří Dvořák+420.770149167+420.326329514dvorak@stpa.cz
Tomáš Hrubý+420.775899349+420.326329514hruby@stpa.cz
Jaroslav Spišák+420.720748252+420.326329514spisak@stpa.cz
    
Personální oddělení
Petra Vodhánělová+420.720748217+420.326329514vodhanelova@stpa.cz
    
Fakturační oddělení
Kateřina Demorysová+420.724551122+420.326329516demorysova@stpa.cz
Veronika Králová+420.724551122+420.326329516kralova@stpa.cz
Lenka Hlavsová+420.724551122+420.326329516hlavsova@stpa.cz