Kontakty

Sídlo společnosti:

STPA CZ s. r. o.
Jana Masaryka 708/12 
120 00 Praha 2

Provozovna:

STPA CZ s. r. o.
Dukelská 1310
293 01 Mladá Boleslav

tel.: +420.326329516 (doprava)

tel.:+420.326210091 (personální agentura)


e-mail: info@stpa.cz





Provozovna společnosti STPA CZ s. r. o.

Kontakty - doprava

Jméno:Mobil:Pevná:E-mail:
    
Nábor řidičů +420.602160198+420.326329512info@stpa.cz
    
Vedení společnosti
Radek Pažout+420.602259900 pazout@stpa.cz
Pavel Štajner+420.724551100 stajner@stpa.cz
    
Finanční oddělení
Radka Šilhartová+420.778530840 silhartova@stpa.cz
Jaroslava Kubrová+420.777357857 kubrova@stpa.cz
    
Mzdové oddělení
Alena Bartuňková+420.770144944 bartunkova@stpa.cz
Petra Kodriková+420.734267779 kodrikova@stpa.cz
    
Dispečink
Jiří Stránský+420.602160198+420.326329512stransky@stpa.cz
Martin Hlavsa+420.724996011+420.326329512hlavsa@stpa.cz
Jan Bárta+420.602323022+420.326329512barta@stpa.cz
David Šak+420.724996027+420.326329512sak@stpa.cz
    
Technické oddělení
Karel Havel+420.724114770+420.326329515havel@stpa.cz
Dan Hozák+420.602680653+420.326329515hozak@stpa.cz
Zdeněk Pitthard+420.602680538+420.326329515pitthard@stpa.cz
Ondřej Pitthard+420.731648739+420.326329515pitthard.o@stpa.cz
    
Likvidace pojistných událostí
Zdeněk Tůma+420.736752870+420.326329515tuma@stpa.cz
    
Fakturační oddělení
Kateřina Demorysová+420.724551122+420.326329516demorysova@stpa.cz
Veronika Králová+420.724551122+420.326329516kralova@stpa.cz
Lenka Hlavsová+420.724551122+420.326329516hlavsova@stpa.cz

Kontakty - personální agentura +420 326 210 091, 800 440 540

Jméno:Mobil:Pevná:E-mail:
    
Nábor zaměstnanců +420.800440540 nabor@stpa.cz
    
Vedení společnosti
Pavel Štajner+420.724551100 stajner@stpa.cz
Radek Pažout +420.602259900 pazout@stpa.cz
    
Ředitel personální agentury
Milan Salač+420.731193557 salac@stpa.cz
    
Koordinátoři
Karel Janda+420.734863157 janda@stpa.cz
Ladislava Drahotová+420.602161875 drahotova@stpa.cz
Jan Boháček+420.734265582 bohacek@stpa.cz
Zdeněk Černý+420.770111921 cerny@stpa.cz
Jiří Hrádek+420.720748259 hradek@stpa.cz
Petr Matouš+420.773248680 matous@stpa.cz
Tomáš Hrubý+420.775899349 hruby@stpa.cz
Karel Neumann+420.734780990 neumann@stpa.cz
Jaroslav Spišák+420.720748252 spisak@stpa.cz
David Katolický+420.770111922 katolicky@stpa.cz
    
Personální oddělení
Petra Vodhánělová+420.720748217 vodhanelova@stpa.cz
    
Fakturační oddělení
Kateřina Demorysová+420.724551122+420.326329516demorysova@stpa.cz
Veronika Králová+420.724551122+420.326329516kralova@stpa.cz
Lenka Hlavsová+420.724551122+420.326329516hlavsova@stpa.cz