Doprava a zasilateství

Profesionální tým zkušených dispečerů je Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, včetně víkendů a státních svátků. Dispečeři samostatně domluví termíny nakládek a vykládek dle zadaných specifikací, požadavků zákazníka a podle aktuální situace u tuzemských i zahraničních dodavatelských firem.

Náš tým zkušených řidičů má dlouholeté zkušenosti s dodávkami a transportem v automobilovém průmyslu a dokonale zná problematiku i náročnost rychlých zvláštních transportů, kde je nutné nakládat a skládat přesně podle dohodnutých a přísně stanovených časových termínů.

Dispečink může kdykoliv zdvojit osádku na vozidle na všech jízdách z důvodu zkrácení transportního času.

Zajišťujeme přepravy nákladů v rozmezí od 1 do 28 000 kg.

Vozový park je kompletně vybaven satelitním, monitorovacím systémem. Systém slouží zejména ke sledování vozidel a průběhu jednotlivých přeprav. Dále mimo jiné poskytuje dispečerům aktuální informaci o časových režimech osádek vozidel z pohledu nařízení 561/2006 ES, resp. AETRu.

Dispečeři a řidiči společnosti STPA CZ s.r.o. jsou schopni efektivně a samostatně řešit veškeré problémy a tím zbytečně nezatěžovat zákazníka. Kromě všech typů běžných zásilek navíc STPA CZ s.r.o. přepravuje i nebezpečné náklady podle mezinárodních norem ADR.

Zabezpečujeme dopravu jakýchkoliv zásilek po celé Evropě a na území České republiky bud' vlastními vozidly nebo vozidly našich smluvních partnerů.