Profil společnosti

Společnost STPA CZ s.r.o. poskytuje svým partnerům a zákazníkům kvalitní logistické služby v oblasti mezinárodní i vnitrostátní dopravy, spedice a skladování zboží.

Za vysokou kvalitou poskytovaných či nabízených služeb a také spokojenosti zákazníků stojí moderní a precizně udržovaný vozový park s profesionálním týmem spolehlivých logistiků, koordinátorů, disponentů a řidičů.

Jsme schopni vždy rychle, spolehlivě a operativně reagovat na jakékoliv přání či potřeby zákazníka. V současné době jsou našimi partnery zejména společnosti Škoda Auto, TRW Carr, Behr Czech, HBPO Czech, SAS Autosystemtechnik, Faurecia Interior, Proseat Mladá Boleslav, Recticel Interior CZ, Gapa MB a další.

Jsme připraveni kdykoliv v dohodnutém termínu projednat realizace přeprav a dalších projektů podle Vašich požadavků. Dokážeme pro Vás vytvořit konkurenceschopné cenové specifikace.

Provozovna společnosti se nachází v Dukelské ulici 1310 v Mladé Boleslavi. V areálu, který je nepřetržitě sledován monitorovacím systémem, najdete administrativní budovu, skladovací prostory, čerpací stanici, servisní dílnu a parkovací plochu.

STPA CZ s.r.o. je držitelem prestižních certifikátů kvality ISO 9001:2001.

Na vzájemnou spolupráci se těší tým STPA CZ s.r.o.